Trenerzy

Nasi Trenerzy, poza ogromną wiedzą, posiadają także duże doświadczenie w takich obszarach jak: Obsługa klienta, Zarządzanie personelem, Zarządzanie projektem, Zarządzanie rozwojem pracowników, Efektywność osobista, Komunikacja, Sztuka motywowania, Budowanie efektywnych zespołów pracowniczych, Wystąpięnia Publiczne, Sztuka autoprezentacji czy Wizaż i Stylizacja. Śmiało możemy mówić, że jesteśmy praktykami z dodatkowym bagażem wiedzy.

W gronie naszych Trenerów znajdują się socjolodzy i psycholodzy, certyfikowani coachowie z dużym doświadczeniem. Liczbę naszych godzin szkoleniowych można by było podać w tysiącach - jednak nad ilością zdecydowaną przewagę ma jakość, na którą stawiamy. Bezpieczeństwo w procesie szkoleniowym daje możliwość dobrego poznania Klienta - jego celów i oczekiwań. Dlatego nasi Trenerzy są dyspozycyjni przed przystąpieniem do procesu, w celu jak najlepszego dopasowania programu szkoleniowego do potrzeb Klienta.

Wieloletnia praca z grupami oraz Klientami indywidualnymi podczas sesji coachingowych pozwoliła nam dobrze poznać specyfikę pracy trenerskiej, rozwijając przy tym naszą wiedzę i pasję, która towarzyszy nam nieustannie podczas pracy z dążącym do zmiany Klientem.

 JESTEŚMY EKSPERTAMI W OBSZARACH:

- Przywództwo/Zarządzanie personelem
- Sprzedaż i obsługa klienta
- Marketing
- Etykieta w biznesie
- Negocjacje
- Efektywność osobista
- Autoprezentacja
- Wyspąpienia publiczne

Wszelkie prawa zastrzeżone 2011 © Task Consulting